Większość z nas nie wyobraża sobie udanego poranka bez filiżanki aromatycznej kawy. Jeśli szukasz wyjątkowych smaków pochodzących z ziaren o najwyższej jakości koniecznie musisz skosztować kawy Salvatti – jest to stuprocentowa arabika typu „Speciality”.  Jej niepowtarzalny aromat zabierze Cię w podróż po rejonach środkowo-wschodniej Afryki. Rwandyjskie uprawy położone na ok. 2000 m n.p.m. umożliwiają owocom kawowca w pełni wykorzystać promienie słoneczne. Każde z opakowań kawy zawiera ziarna z jednej plantacji, co pozwala uzyskać niepowtarzalny smak charakterystyczny dla danego regionu uprawy.  

Owoce kawowca zbierane są ręcznie, a następnie poddawane szczegółowej selekcji. Dzięki temu do paczki trafia jedynie kawa o najwyższej jakości. W dalszym etapie kawa trafia do kameralnych palarni spełniających wymogi „Speciality”, gdzie jest wypalana na bieżąco w małych ilościach.

Co ważne, dochód ze sprzedaży kaw przeznaczany jest na dzieła misyjne prowadzone przez księży pallotynów w różnych rejonach Afryki.

Kawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl